مهدی خانی مشاور تبلیغات

مهدی خانی در این وب سایت تلاش میکند تجربه های خود را در حوزه تبلیغات٬دیجیتال مارکتینگ و برندینگ با شما به اشتراک بگذارد.

۱۴ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

فرض کنید ایده فوق‌العاده‌ای دارید که می‌تواند شما را به نفر بعدی در فهرست مدیران موفق و ثروتمند تبدیل کند. فرض کنید نبوغ ایده شما در سادگی آن است و حالا فرض کنید هیچ کس برای ایده شما اهمیتی قائل نیست این شرایطی است که برای یکی از کارآفرینان موفق در تاریخ کسب و کار پیش آمد.

مهدی خانی

شرکت کیاموتورز از قدیمی‌ترین شرکت‌های خودرو‌سازی در کشور کره‌جنوبی و یکی از شرکت‌های وابسته به گروه «کیا هیوندای» است. این شرکت که در حال حاضر دومین خودروساز کشور کره‌جنوبی بعد از شرکت هیوندای محسوب می شود، 

مهدی خانی

جک دورسی که هفته گذشته توسط سهامداران به سمت مدیر اجرایی / CEO به‌صورت دائمی/ Permanent برگزیده شد، پیشنهاد داد تا امید کردستانی رئیس هیئت‌مدیره / Cahirman یا رئیس برد اجرایی توئیتر شود.

مهدی خانی

بیک نام شرکتی است که در کلیشی فرانسه واقع و در سال ۱۹۴۵ توسط مارسل بیک پایه‌گذاری شده است. شهرت این شرکت به خاطر تولید محصولات یک‌بارمصرف از قبیل فندک، آهن‌ربا، خودکار و ریش‌تراش است. مدیر اجرایی این شرکت در حال حاضر ماریو گوارا است.

مهدی خانی

یکی از موضوعاتی که در تبلیغات کشور ما بیش از مابقی موارد به چشم می‌آید، اپیدمی شدن یک شیوه تبلیغاتی است. اینکه آن شیوه درست یا غلط استفاده شده مهم نیست، مهم این است که یک شرکت تبلیغاتی از آن استفاده و مابقی نیز به پیروی از آن، شیوه مورد نظر را به‌کار برده‌اند؛ مانند بیرون‌زدگی بیلبوردها.

مهدی خانی

چرا یک یادداشت تشکر دست‌نویس موجب دیده شدن شما می‌شود؟

مهدی خانی

 

در دنیای کنونی، بیش از هر زمانی، بین شرکت‌های ارائه‌دهنده محصول یا خدمت، فضا رقابتی شده است و شرکت‌ها در بخش‌های مختلف کسب‌و‌کار سعی در ارائه کامل‌ترین نوع خدمت، به مشتری خود دارند تا سطح رضایتمندی مشتریان را به‌عنوان یک ابزار رقابتی افزایش دهند. بر این اساس با تغییر استراتژی‌های بازاریابی روبه‌رو هستیم، تغییری که باید نخستین هدفش حفظ مشتریان فعلی بوده و سپس به دنبال جذب مشتریان جدید و افزایش سهم بازار باشد‌ که در سایه ایجاد فضای رضایتمندی در مشتریان بتواند به این اهداف مهم دست پیدا کند

مهدی خانی

این روزها سرویس شارژ تلفن همراه به صورت رایگان در رستورانهای مک‌دونالد ارائه می‌شود برای همین منظور مک دونالد یک لوگوی جدید که یک آیکون ساده‌ی باتری با رنگهایی به رنگ همبرگر است را در معرض دید مشتریانش قرار داده است.

مهدی خانی

هر چقدر یک برند بزرگ‌تر و شناخته‌ شده‌تر باشد، تبعات ناشی از اشتباهات آن جدی‌تر و زیان بار‌تر خواهد بود. در این مطلب به بررسی برخی از اشتباهات برندهای بزرگ می پردازیم

مهدی خانی

یک عمر طول می‌کشد تا بتوانید اسم و رسمی برای خود بهم بزنید، اما با یک اشتباه کوچک در عرض یک دقیقه آن را نابود می کنید.

مهدی خانی