مهدی خانی مشاور تبلیغات

مهدی خانی در این وب سایت تلاش میکند تجربه های خود را در حوزه تبلیغات٬دیجیتال مارکتینگ و برندینگ با شما به اشتراک بگذارد.

۱۵ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

همزمان با افزایش مصرف‌گرایی و تغییر نگاه مردم به خرید به‌عنوان یک تفریح و خرید کردن برای لذت نه برطرف کردن یک ضرورت، کیسه‌های خرید نیز در این میان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و استفاده از آنها به یک نُرم بدل شده است.

مهدی خانی

پرادا، یکی از نشان‌های تجاری مطرح ایتالیایی در تولید محصولات لوکس و باکیفیت بالا است که آغاز فعالیت آن به اوایل قرن گذشته و افتتاح نخستین فروشگاه آن به سال 1913 توسط ماریو و مارتینو پرادا در «گالریا ویتوریو اِمانوئلا» میلان باز می‌گردد. 

مهدی خانی

 مجله فوربز سالانه به انتشار نام برترین و تاثیرگذارترین مدیر ارشد بازاریابی دنیا می‌پردازد. امسال هم برای چهارمین سال پیاپی نام فیل شیلر Phil Schiller مدیر ارشد بازاریابی شرکت اپل توانسته است جایگاه اول را از آن خود کند.

 

مهدی خانی

شما ایده‌ای فوق‌العاده برای یک محصول دارید، چیزی که به نظر شما فرجامی جز تسخیر ذهن و فکر مردم ندارد. یا شاید به خدمتی برخورد کرده‌اید که قبلاً ارائه نشده، چیزی که همه به آن نیاز دارند. پس فرصت را از دست ندهید و . . .

مهدی خانی

فکر جست‌وجوگر و خلاق «سویی شیرو هوندا» آهنگرزاده روستاهای ژاپن آنقدر عالی بود که شاید آدمی نمی‌توانست از همت بلند او دریابد که پس از ترک تحصیل دبیرستان بتواند طی مدت ۱۲ سال بزرگ‌ترین کارخانه موتورسیکلت‌سازی جهان را داشته باشد، اما شاید خود او نیز از همان ابتدا به فکرش نیز خطور نمی‌کرد که بتواند با ورود از دنیای موتورسیکلت‌سازی به عرصه تخصصی خودروسازی، در میان غول‌های خودروساز جهان سر برآورد و در مقام هفتم سرفرازانه بایستد.

مهدی خانی

شرکت نوپای هلدینگ آلفابت که گوگل نیز به یکی از زیرمجموعه‌های آن مبدل شده، اعلام کرده که از سال ۲۰۱۷ برای ارائه خدمات و تحویل اقلام مورد نظر مشتریان از پهپاد استفاده خواهد کرد.

مهدی خانی

یکی از راه‌های موفقیت در توسعه کسب‌وکارتان این است که به هر بهانه‌ای با همکاران و مشتریان احتمالی خود در ارتباط باشید.

مهدی خانی

برند Fly Emirate که سال‌ها اسپانسر باشگاه چلسی بود، متعلق به شرکت هواپیمایی امارات است. این شرکت متعلق به گروه امارات است و پروازهای منظم روزانه‌ای را از دوبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاوردور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی انجام می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی دوبی، قطب این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید.

مهدی خانی

برند‌های زیادی در حوزه پوشاک همواره مورد توجه قشر جوان بوده است. یکی از این برند‌های پوشاک، ابرکرومبی است که همیشه در مرکز توجهات قرار داشته است. برای اینکه این برند را دوست داشته باشید باید آن‌قدر جوان و خوش‌اندام باشید که بتوانید از محصولات این شرکت استفاده کنید. در چند سال گذشته برند ابرکرومبی ازنظر بازاریابی اقدامات به‌ظاهر درستی‌ انجام داده اما‌ از مشکلات مالی‌ در امان نمانده است.

مهدی خانی

آمازون به دنبال یافتن حدود هزار نفری است که در سایت این شرکت، نظرات غیرواقعی و گمراه‌کننده درج می‌کنند.

مهدی خانی